Eventy i konferencje

jav-extreme

eventy i konferencje

Chętnie podejmujemy się organizacji i wsparcia przy realizacji: konferencjiimprez dla firm oraz eventów.Bardzo często są to rozbudowane przedsięwzięcia, które składają się z wielu elementów:
– wybór, rezerwacja i przygotowanie hotelu,
– zaplanowanie noclegów dla gości oraz obsługi,
– zaplanowanie wyżywienia dla uczestników,
– przygotowanie sal konferencyjnych,
– przygotowanie wieczornych gali z dodatkowymi atrakcjami,
– organizacja osobnej recepcji,
– i wiele innych kwestii w zależności od potrzeb klienta.Przygotowania do takiej imprezy absorbują czas, który niezbędny jest do codziennej pracy naszych klientów, a nie zawsze można sobie pozwolić na oddelegowanie kilku pracowników tylko i wyłącznie do przygotowywania konferencji.TU PRZYCHODZIMY Z POMOCĄ OFERUJĄC DO PRACY SZTAB NASZYCH PRACOWNIKÓW ORAZ KILKUNASTOLETNIE DOŚWIADCZENIE W TEJ BRANŻY.Nas ograniczyć mogą jedynie przepisy polskiego prawa oraz zaplanowany budżet.

EVENTY

Konferencje i szkolenia są tematem powszechnie znanym każdej firmie. Jenak nieliczne firmy decydują się na organizajcę eventów. Wyróżniamy wiele rodzajów eventów:

– Eventy dedykowane w których odbiorcami jest ścisłe grono ludzi i wszystko jest dostosowane pod określoną tematykę.

– Eventy masowe w których odbiorcami jest grono ludzi w róźnym wieku, a temat jest uniwersalny i powszechnie znany.

Oczywiście są jeszcze eventy dla dzieci, młodzieży czy osób dorosłych. Jednak w perspektywiekorzyści dla Państwa firmy, nejlepsze są eventy dedykowane oraz masowe.

Nadruki na kwiatach - atrakcja na konferencje Koncert jako atrakcja w trakcie eventu firmowego Przygotowanie sal na eventy Profesjonalna logistyka - konferencje Aranżacja przestrzeni na eventy