Imprezy integracyjne w terenie

Imprezy dla firm realizujemy na terenie całego kraju (zapraszamy na stronę w której zobaczysz miejsca imprez integracyjnych (https://www.vteam.pl/gdzie-bylismy/ z uwzględnieniem hoteli) i w każdych warunkach. Dzięki dotychczasowym wojażom przetarliśmy wiele szlaków. Mamy dobre rozpoznanie terenu oraz znajomość hoteli.
Za każdym razem, przygotowujemy projekt pod konkretne potrzeby klienta. Tutaj zapraszamy po garść podpowiedzi dla klientów (https://www.vteam.pl/podpowiedzi-dla-klientow.html), z nadzieją że przydadzą się przy przygotowywaniu zapytania.Poniżej prezentujmy kilka pomysłów na ciekawe i ekscytujące spędzenie czasu w organizowanych przez nas imprezach integracyjnych w terenie.
Nieskromnie możemy przyznać, że na naszych imprezach w terenie mieliśmy wszystkie dostępne atrakcje: quady, samochody terenowe, samoloty, zadania alpinistyczne, paintball, amfibie, poduszkowce, czołgi, zrobing, czyli kulę sferyczną, psy husky, tipi, drezyny …….. długo można by było wyliczać.
Uważamy jednak, iż najważniejsza jest atmosfera i ciekawy scenariusz. Nie trzeba na każdej imprezie integracyjnej w terenie zapewniać niesamowitych atrakcji dodatkowych jak na przykład czołg. Gwarantem udanej imprezy są pozytywne emocje jakie zapewniają nasi trenerzy oraz scenariusz, który zaangażuje do działania cały zespół – o co zresztą również zadbają nasi trenerzy.

Zapraszam więc do zerknięcia na część naszych propozycji (po prawej stronie) i do kontaktu.