Pamiątka po imprezie integracyjnej na wodzie

8 luty 2014
8 lutego 2014, Komentarze: 0

Niniejszy BLOG nie jest jedynym jaki prowadzimy. Ten traktuje o szeroko pojętej tematyce imprez integracyjnych oraz eventów dla firm.

Natomiast, jak można się dowiedzieć z naszej strony, drugą marką naszej firmy jest marka RIBY.PL | Imprezy na wodzie.

Gdynia_motorowka_kilwaterRIBY.PL to odzwierciedlenie naszej prawdziwej pasji. Sporty motorowodne to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale sposób na życie. Przejażdżki motorówką o każdej porze dnia i nocy, to znakomita forma spędzania czasu. Idealny pomysł na pozostawienie wszystkich problemów na lądzie i odstresowanie się. Im gorsze warunki na morzu, tym większy zastrzyk adrenaliny. Rejs motorówką z Gdyni do Gdańska przy sporej fali i niezłym wietrze, pochłania całą uwagę zarówno sternika jak i członków załogi.

Dla tych co się obawiają sztormowych warunków mamy też dobrą wiadomość. Nawet przy zupełnej flaucie przejażdżka motorówką połączona ze wspaniałą dawką historii z regionu oraz morskimi ciekawostkami to recepta na idealną formę wycieczki po Trójmieście. Zwiedzanie Trójmiasta od strony wody to bowiem jedyna perspektywa, która pozwala na zrozumienie Gdyni, Sopotu i Gdańska i zobaczenie miejsc niedostępnych dla szczurów lądowych.

Zapraszamy na stronę wycieczki.riby.pl, która uchyla rąbka tajemnicy.

Zapraszamy też na BLOG na stronie www.riby.pl/blog. Jest on zorientowany na wszystko co dotyczy wody, imprez na wodzie, jachtów, czy motorówek RIB.

Oba powyżej adresy, to miejsca gdzie – jeśli ktoś poszukuje pomysłów na imprezę integracyjną na wodzie, bądź pomysłu na prezent – na pewno je znajdzie.

Polecamy też nasz wpis: http://www.riby.pl/certyfikat-czlonka-zalogi-zeby-nas-zapamietac/burza_zatoka_gdanska_rejs_motorowka
Każda wyprawa w morze zapada w pamięci, a jej uczestnicy chętnie dzielą się wspomnieniami. Jeśli rejs motorówką miał okazję być zorganizowany w słonecznej oprawie, ale też przy lekko wzburzonym morzu, chęć do wspominania wycieczki po wodach Zatoki Gdańskiej jest tym większa. Warto więc taki certyfikat wcześniej zaplanować.

Comments are closed.