Pomysł i miejsce na zimową imprezę integracyjną.

23 styczeń 2014
23 stycznia 2014, Komentarze: 0

Pogoda tego roku jest ciekawa. Z jednej strony mrozy przyszły późno i nam za szybko nie doskwierały, a z drugiej ich brak spowodował, że śnieg jest produktem deficytowym. Trudno jest więc planować imprezę integracyjną na śniegu. Ba, wszelkie plany zabawy w sporty związane ze śniegiem obarczone są ogromnym ryzykiem. Jeśli więc nie chcemy narazić siebie i naszej firmy na niepowodzenie na firmowym wyjeździe, to należy zapomnieć o nartach, sankach, czy kuligu.

Co zatem zaplanować, aby impreza firmowa była zaliczona do tych udanych?

Oczywiście – jak zawsze, można zaplanować imprezę w terenie. Będzie ona krótsza, żeby za długo nie przebywać na mrozie i mieć dynamiczniejszy charakter – żeby rozgrzać wszystkich uczestników.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że i tak firmowa większość będzie należeć do grupy sceptyków, proponując wyjazd do SPA. To jest oczywiście ciekawe rozwiązanie, tym bardziej że przełom roku, to dla większości firm czas wytężonej pracy.

My jednak chcielibyśmy zaproponować alternatywę, w której wizyta w SPA może być jedynie uzupełnieniem.

Pomysł na zimową imprezę integracyjnąProponujemy organizację imprezy integracyjnej w Zamku w Gniewie. Jest to miejsce jeszcze nie odkryte, a dysponujące dużą bazą hotelową w standardzie czterech gwiazdek. Obiekt w części jest nowo wybudowany, a w części wyremontowany.

Natomiast jako ciekawą zabawę integracyjną proponujemy historyczno-detektywistyczną grę pod tytułem Śladami Historii Zamku Gniew.

Jest to zabawa, w której brać może dowolna ilość trzy osobowych zespołów. Uczestnicy przemierzają zakamarki zamku i poszukują odpowiedzi na zadane przez nas pytania. Same pytania są jedynymi w swoim rodzaju zagadkami, stąd od uczestników oczekujemy otwartego myślenia i wyjścia poza schematy. Niemal zawsze uczestnicy mają problem ze znalezieniem klucza do czytania naszych pytań i podpowiedzi. mapa szukacz Ale po pięciu pierwszych trafnych odpowiedziach, wszystko zaczyna układać się w sensowną całość.

Jest to zabawa dla tych, którzy w młodości z wypiekami na twarzy śledzili losy bohaterów powieści „Pan Samochodzik i Templariusze”, dla tych co rozwiązują rebusy, krzyżówki i śledzą wszelkie pojawiające się quizy.

Serdecznie zapraszamy do wspólnych odwiedzin Zamku Gniew. Gwarantujemy wspaniałą przygodę.

Comments are closed.